Žiūrovų akimis: „Kai Ukrainos dainininkas pradėjo dainuoti, laisvų vietų pradėjo daugėti“

Tiketa 2019-05-13

Žiūrovų akimis: „Kai Ukrainos dainininkas pradėjo dainuoti, laisvų vietų pradėjo daugėti“

Niūrus šeštadienio vakaras, prognozuojamas lietus. Tačiau nuotaika gera, nes kartu su vyru vykome į Ukrainos dainininko Oleg Vynnyk  koncertą. Atvyķome pačiu laiku, bet šviesos salėje jau buvo prigesintos ir sunkiai orientavomės, kur tos mūsų vietos, tačiau maloni personalo darbuotoja mudu greit pasitiko ir palydėjo į savo vietas. 

Prasidėjo koncertas. Daina viena už kitą linksmesnės, labai užvedančios.  Koncerto pradžioje visi sėdėjo savo vietose, arena pilna žmonių, tik kelios laisvos vietos, tačiau kai Ukrainos dainininkas pradėjo dainuoti, laisvų vietų pradėjo daugėti, bet ne dėl to, kad žmonėm nepatiko daina ir jie išėjo iš koncerto, o žmonės pulkais leidosi prie scenos šokti.

Dainininkas savo dainas labai gražiai „pateikė". Jis ne tik dainavo, bet su kiekviena daina buvo rodomas videovaizdas, kuris vizualiai perteikė atlikėjo jausmus atliktose savo dainose. Labai gražiai buvo „sužaista" su šviesomis bei jų įvairove. Tai tik labiau pritraukė publikos dėmesį.

Sunku buvo sėdėti vietoje girdint Olego Vynnyko dainas, judėjo visi žiūrovai, kas sėdėdamas, kas stovėdamas nenuėjęs nuo savo vietos, o kas ir palikę jas tekini rinkosi prie scenos.

Į šį koncertą susirinko įvairaus amžiaus publika. Nuo pačių jauniausių (moksleivių) iki jau garbaus amžiaus žmonių. Tai reiškia, kad jo dainos ir muzika gali paliesti visų žmonių širdis bei jausmus. 

Po kiekvienos dainos dainininkas iš publikos susilaukdavo ne tik kalno gėlių, bet ir dovanų bei įvairiausių palinkėjimų. 

Mano nuomone, Oleg Vynnyk yra paprastas, jautrus ir neiždidus žmogus. Dainuodamas vieną dainą jis nuo scenos nusileido pas žiūrovus, kartu su jais dainavo, šoko bei fotografavosi, viena kitą merginą pamalonino ir savo bučiniu.

Koncertas buvo labai smagus, triukšmingas ir tos kelios valandos prabėgo akimirksniu. Nors apie šį dainininką anksčiau nebuvau girdėjusi, tačiau koncertas paliko tik gerą įspūdį. Tikrai sudalyvaučiau koncerte dar kartą.

Koncertui pasibaigus, publika neskubėjo skirstytis, nors Oleg Vynnyk jau buvo ir palikęs sceną, daugelis šaukė „PA-KAR-TOT", „DAR", „MES TAVE MYLIM", netrukus jis vėl pasirodė ir sudainavo dar vieną dainą. Džiugu, kad šis dainininkas aplankė mūsų šalį.

 

Tekstas ir nuotraukos: Jolanta Juodvalkienė

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje