Kokį poveikį dalyvavimas renginiuose daro mūsų gyvenimui ir psichikai?

Tiketa 2019-06-17

Kokį poveikį dalyvavimas renginiuose daro mūsų gyvenimui ir psichikai?

Esame labai užsiėmę spręsdami kasdienes užduotis, todėl dažnai ignoruojame galimybes apsilankyti renginiuose: paskaitose ar koncertuose, bendraminčių susibūrimuose. Tačiau be reikalo. Dalyvavimas renginiuose turi daug naudos – ir nematomos, ir gana aiškiai apčiuopiamos. Pateikiame keletą priežasčių, kodėl verta vakarą ant sofos iškeisti į įsimintiną renginį.

Socialinio tinklo kūrimas. Tikriausiai esate pastebėję žmones, kurie atėję į renginį tiesiog pradeda kalbėti su nepažįstamais. Ar pagalvojote, kodėl jie taip elgiasi? Taip jie plečia savo socialinį tinklą. Dalyvavimas renginiuose padeda užmegzti naujas pažintis, sutikti naujus žmones. Kartais renginiuose tam tikros veiklos ar pramogos yra sukuriamos tam, kad palengvintų naujų pažinčių užsimezgimą.

Būdas pranešti kitiems, kas jūs esate iš tiesų. Norite, kad žmonės žinotų jūsų vardą? Dalyvaukite renginiuose. Dalyvavimas renginiuose – puiki galimybė susipažinti su tais žmonėmis, kurių niekur kitur nesutiktumėte. Dalyvaudamas renginyje kaip atlikėjas, organizatorius, savanoris ar kokiu kitu būdu jūs leidžiate kitiems sužinoti apie jus. Apie jus sužino net ir tie, kurie renginyje nedalyvauja, tačiau pamato jūsų pavardę. Galbūt pamatę jūsų vardą su jumis susisiekti panors bendraminčiai ir taip jūs sukursite bendrą projektą kartu.

Galimybė susipažinti su naujomis idėjomis ir tendencijomis. Lengva užsidaryti savo mažame burbule ir pamiršti, jog už jo dar egzistuoja kitoks gyvenimas. Pilnas naujų idėjų ir atradimų. Dalyvavimas renginiuose yra ne tik puiki galimybė sutikti įdomių žmonių, tačiau ir būdas susipažinti su naujausiomis tendencijomis, kurios gali praversti ir jūsų kasdieniame gyvenime.

Būdas pasisemti motyvacijos. Jaučiatės įstrigęs ir aptingęs? Pats metas palikti savo darbo vietą ir tiesiog pasikalbėti su kitais apie tai, ką ir kaip jie veikia. Nėra nieko geriau kaip stebėti entuziastingai apie savo užsiėmimą kalbančius žmones. Bendraudamas su kitais nejučia gali atrasti naują savo gyvenimo kryptį arba kitokį savo įsisenėjusių problemų sprendimo būdą.

Bendravimas. Kartais nėra nieko geriau už pokalbį apie naujus dalykus ir idėjas. Labai gera palikti savo rūpesčius nuošalyje ir susirasti naujų draugų. Taigi nepriklausomai nuo to, kokia priežastis jus veda į renginius, tiesiog verta juose lankytis, nes niekada negali žinoti, ką sutiksi renginyje ar kokias mintis apsilankymas sukels.

Parengė Eglė Juozėnaitė

Komentarai

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje

Naršyk patogiai!

Siųskis TIKETA programėlę nemokamai!
SIŲSTIS Tęsti naršyklėje